Незалежний літературно-художній альманах "Vintage"

Меню сайту
Форма входу
Логін:
Пароль:
Пошук
Філософія дизайну 
Вінтаж(за визначенням)-сучасна інтерпритація речей, рішень, думок, які були популярними у XX столітті. У дизайні та створенні альманаху "Вінтаж" використовується оформлення характерне для книг минулого століття. Дизайн книги є логічним продовженням дизайну попередніх альманахів циклу ("Ліра" та "Літіум").
Філософія незалежності
В першу чергу, незалежність літературно-художнього альманаху "Вінтаж" - це можливість приймати самостійні рішення, які підкорюються бажанням та інтересам авторів і не потребують зовнішніх вказівок та наказів.
Виходячи з того, що альманах фінансується самими ж авторами, то і засобів впливу на нього з боку влади, чи будь-яких інших факторів немає. Тому кожен автор може писати про все, про що думає, але пам’ятати про дотримання норм моралі, письменницької етики і високого рівня творчості.
Філософія людського спілкування
Незалежний літературно-художній альманах «Вінтаж» активно підтримує спілкування авторів на сторінках видання та вживу. Кожен номер поєднує в собі твори 60-70 авторів із різних куточків України та із-за кордону. Впровадження авторських та подарункових примірників якраз відповідає цьому напрямку діяльності альманаху. Адже, ніщо не зможе залишити таке приємне враження про людину, як подарована нею книга "На згадку від..."
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2022
Конструктор сайтів - uCoz